akcijos_minimalus_kiekis_sandely =
stock = Gausime artimiausiu metu

HONDA EU22i + Alyva. Generatorius Inverterinis 2200W

  • Prekės ženklas: HONDA
  • Produkto kodas: 96499
  • Pasiekiamumas: Užsakoma prekė
  • Prekės nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio
  • Garantinės sąlygos
  • Prekės kaina fizinėje parduotuvėse gali skirtis

Availability: In Stock
  • 2,000.00€


HONDA EU22i + Alyva. Generatorius Inverterinis 2200W

EU22i


NEŠIOJAMIEJI GENERATORIAI
Mūsų kompaktiškų, lengvų, labai tylių ir patogių nešiojamųjų generatorių gama suteikia ypač švarią elektros energiją atokiausiose vietose. Šie patogūs nešiotis ir degalus taupantys generatoriai turi akustiškai izoliuotus korpusus ir pažangius duslintuvus; tai padeda sumažinti veikimo garsą iki komfortiško lygio. Tokios ypač lengvos medžiagos kaip magnis leidžia užtikrinti labai mažą svorį. Unikali EU serijos modeliuose naudojama inverterio technologija garantuoja kokybišką elektros energiją, kurios reikia jautriai elektroninei įrangai, pavyzdžiui, kompiuteriams, be įrangos veikimo nestabilumo elektros sukeltų pažeidimų rizikos. Į visus mūsų nešiojamuosius modelius montuojamas „EcoThrottle®“ droselis, kuris pagal apkrovą automatiškai reguliuoja variklio greitį ir užtikrina neįtikėtinai mažas degalų sąnaudas. Be to, lygiagrečiuoju kabeliu galima sujungti du vienodus  EU modelius. Tai padvigubina vardinę galią, todėl atsiveria dar platesnės generatorių pritaikymo galimybės.


NEŠIOJAMI GENERATORIAI DAŽNIAUSIAI NAUDOJAMI:
Iškylavimas
Automobiliniai nameliai
Sodo priežiūra
Nešiojami elektriniai įrankiai
Apšvietimas
Buities prietaisai
Laivai


OIL ALERT™
Alyvos lygiui nukritus žemiau saugios naudojimo ribos generatorius išjungiamas, kad variklis būtų apsaugotas nuo sugadinimo.

YPAČ TYLUS
Garsą slopinantis korpusas ir akustinės plokštės labai sumažina veikimo garsą.

LYGIAGRETUSIS VEIKIMAS
Lygiagretusis veikimas yra papildomas inverterio technologijos privalumas. „Honda“ originaliais lygiagrečiojo veikimo kabeliais kartu sujungę du EU10i, du EU22i arba du EU30is modelių generatorius gausite iki dviejų kartų daugiau galios. Prireikus tai jums suteiks daugiau galios neperkant didesnio ir sunkesnio generatoriaus. Pastaba: kartu sujungti galima tik vienodus generatorius.

LENGVAS
Išskirtinis patogumas nešioti bet kokioje situacijoje kokiomis aplinkybėmis, paprastas transportavimas ir laikymas.

ECO-THROTTLE™
Kad tiksliai atitiktų apkrovą, taupytų degalus, variklis tarnautų ilgiau ir veiktų tyliau, variklio greitis reguliuojamas automatiškai.

NUOLATINĖS SROVĖS IŠĖJIMAS
Iki 8 A stiprumo srovė akumuliatoriui pakrauti (reikalingas papildomas kabelis).

INVERTERINIS
Inverteriniai generatoriai, kuriuos pirmoji sukūrė „Honda“ dar 1987 m., gamina kokybišką švarią energiją, kuri nepriklauso nuo variklio sūkių. Moderniausia technologija leido sukurti išskirtinai kompaktišką gaminį, kurio generatorius yra beveik perpus mažesnis už tradicinius generatorius. Inverteriniai generatoriai puikiai tinka tokiems labai jautriems elektroniniams prietaisams kaip kompiuteriai maitinti. Jie tiekia tinkamiausią elektros energiją reaktyviosios ir elektroninės apkrovos prietaisams, užtikrindami jų didžiausią našumą ir ilgaamžiškumą. Palyginti su įprastais modeliais, inverteriniai generatoriai turi daug privalumų – jie veikia tyliau, yra lengvesni ir naudoja mažiau degalų.

DEGALŲ SUVARTOJIMAS IR VEIKIMO LAIKAS
Turėtumėte rinktis ne tik našų ir patikimą, bet ir degalus taupantį ir ilgai veikiantį generatorių. Kelios „Honda“ generatorių savybės garantuoja, kad jie atitiks šiuos reikalavimus. „Honda“ inverteriniai generatoriai turi išskirtinį droselį „Eco-ThrottleTM“, kuris automatiškai reguliuoja variklio apsukas pagal galios poreikį. Tai užtikrina mažas degalų sąnaudas. Kadangi mūsų EU generatoriai yra labai taupūs, su vienu pilnu degalų baku jie gali veikti net 20 valandų! Nuolatiniai tyrimai ir plėtra bei geriausios „Honda“ technologijos leido pasiekti, kad mūsų generatoriai būtų taupiausi rinkoje.Tipas
Vienfazis
Didžiausia galia 230V, kW
2,2
Vardinė galia 230V, kW
1,8
Vardinė įtampa, V
230
Vardinis dažnis, Hz
50
Vardinė srovė 230V, A
7,8
Nuolatinės srovės vardinė galia
12V / 8A
Technologija
INVERTERIS
Variklio modelis
HONDA GXR120
Degalų rūšis
Benzinas
Variklio alyvos tūris, L
0,44
Degalų bakelio talpa, L
3,6
Veikimo laikas su vienu degalų bakeliu
3 val. 50 min.
Starteris
Rankinis
Ilgis, mm
512
Plotis, mm
290
Aukštis, mm
425
Tuščio svoris, kg
21,1
Garso slėgio lygis darbo vietoje - dB(A) (98/37/EB, 2006/42/EB)
72
Garantuotas garso galios lygis - dB(A) (2000/14/EB, 2005/88/EB)
89
Gamintojas
HONDA
Garantija
Privatus asmuo - 60 mėn. Juridinis - 12 mėn

Perkant benzininę techniką, jums reiks vienos ar kelių rūšių alyvos. Žemiau rasite trumpą gidą, kaip teisingai išsirinkti alyvą ir jos kiekį. Viena dažniausių eksploatavimo klaidų yra prietaiso naudojimas be alyvos ar su nepakankamu jos kiekiu, pasitaiko ir netinkamos rūšies alyvos panaudojimo atvejų, dėl kurių ši technika genda, jai netaikomas garantinis servisas ir yra patiriamos papildomos išlaidos.

Užvedus prietaisą be alyvos - garantija netaikoma!

Keturtaktė variklinė alyva

Dažnai žymima 4T - tai yra 4 taktų varikliams skirta alyva, pilama į žoliapjovių, vejos traktorių, sniego pūstuvų, aeratorių, kultivatorių, generatorių ir kitų prietaisų variklius.

Kaip pasirinkti tinkamą alyvą?

Pagrindiniai pasirinkimai yra du, jei gamintojas nenurodo kitaip.

1. Tirštesnė alyva šiltajam sezonui. Jei prietaisas bus naudojamas teigiamoje temperatūroje, paprastai jam užteks vieno tipo alyvos su žymėjimu "SAE 30" arba "0W30", rečiau naudojama bet irgi dar tinkama "5W30". Dažniausiai naudojama žoliapjovėms ar kitiems vasaros metu naudojamiems prietaisams.

PVZ.: 
Alyva 4T, SEA30


Koks kiekis 4T alyvos jums reikalingas?

Dažniausiai sutinkamos talpos yra 0.6 arba 1.0 arba didesni. Mažesnės galios varikliams, paprastai užteks 0.6l alyvos - kaip pvz.: žoliapjovės, skairfikatoriai, kultivatoriai. Daugiau alyvos reikės vejos traktoriams, galingiems motoblokams. Jei prietaisas jau paruoštas naudoti mūsų servise, jis bus užpildytas reikiamu kiekiu alyvos. Kai prietaisą surenkate ir paruošiate darbui pats, pasitikrinkite instrukcijoje arba pasikonsultuokite su mūsų specialistais dėl reikiamo kiekio alyvos atitinkamam preitaisui.

Patarimas. Naujam prietaisui, rekomenduojame alyvą pakeisti po 5-10 pirmų darbo valandų. Tai vadinamas variklio apiplovimas, gamybos metu susidariusių dulkių ir kitų nešvarumų pašalinimas. Pakeitus alyvą ekploatuoti prietaisą jau galime mažiausiai 100-150 darbo valandų, arba standartiniam naudotojui tai paprastai prilygsta vienam sezonui. Kaip pavyzdys gali būti žoliapjovė: naujai pakeičiame po 5-10 d. val., vėliau prieš kiekvieną naują sezoną, paprastai pavasarį prieš pirmą pjovimą. Todėl rekomenduojame iškart įsigyti alyvos dviems variklio užpildymams (pirmam užpildymui ir pakeitimui).Tulsana