akcijos_minimalus_kiekis_sandely =
stock = Gausime artimiausiu metu

HONDA HRX476VY Savaeigė benzininė vejapjovė SMART Drive

  • Prekės ženklas: HONDA
  • Produkto kodas: 66057
  • Pasiekiamumas: Užsakoma prekė
  • Prekės nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio
  • Garantinės sąlygos
  • Prekės kaina fizinėje parduotuvėse gali skirtis

Availability: In Stock
  • 929.00€


HONDA HRX476VY Savaeigė benzininė vejapjovė SMART Drive

 Plastikinis smūgiams atsparus korpusas Polystrong.Mulčiavimas.7 pjovimo aukščio padėtys.


Duomenys

Variklis HONDA

Variklio modelis GCV160

Apsisukimų skaičius, aps/min 2800

Pavara SMART Drirve

Cilindro darbinis tūris cm³ 160

Degalų bako talpa, L 0,93

Garantija 12 mėn

Variklio tipas 4 -taktis

Pjovimo plotis, mm 47

Pjovimo aukštis, mm 25-79

Variklio galingunas, kW 2,7   (prie 2800 aps/min)

Variklio tepalo tūris, L 0,55

Mulčiavimo sistema KintamaPerkant benzininę techniką, jums reiks vienos ar kelių rūšių alyvos. Žemiau rasite trumpą gidą, kaip teisingai išsirinkti alyvą ir jos kiekį. Viena dažniausių eksploatavimo klaidų yra prietaiso naudojimas be alyvos ar su nepakankamu jos kiekiu, pasitaiko ir netinkamos rūšies alyvos panaudojimo atvejų, dėl kurių ši technika genda, jai netaikomas garantinis servisas ir yra patiriamos papildomos išlaidos.


Užvedus prietaisą be alyvos - garantija netaikoma!


Keturtaktė variklinė alyva

Dažnai žymima 4T - tai yra 4 taktų varikliams skirta alyva, pilama į žoliapjovių, vejos traktorių, sniego pūstuvų, aeratorių, kultivatorių, generatorių ir kitų prietaisų variklius.


Kaip pasirinkti tinkamą alyvą?


Pagrindiniai pasirinkimai yra du, jei gamintojas nenurodo kitaip.


1. Tirštesnė alyva šiltajam sezonui. Jei prietaisas bus naudojamas teigiamoje temperatūroje, paprastai jam užteks vieno tipo alyvos su žymėjimu "SAE 30" arba "0W30", rečiau naudojama bet irgi dar tinkama "5W30". Dažniausiai naudojama žoliapjovėms ar kitiems vasaros metu naudojamiems prietaisams.


PVZ.: 

Alyva 4T, SEA30
Koks kiekis 4T alyvos jums reikalingas?


Dažniausiai sutinkamos talpos yra 0.6 arba 1.0 arba didesni. Mažesnės galios varikliams, paprastai užteks 0.6l alyvos - kaip pvz.: žoliapjovės, skairfikatoriai, kultivatoriai. Daugiau alyvos reikės vejos traktoriams, galingiems motoblokams. Jei prietaisas jau paruoštas naudoti mūsų servise, jis bus užpildytas reikiamu kiekiu alyvos. Kai prietaisą surenkate ir paruošiate darbui pats, pasitikrinkite instrukcijoje arba pasikonsultuokite su mūsų specialistais dėl reikiamo kiekio alyvos atitinkamam preitaisui.


Patarimas. Naujam prietaisui, rekomenduojame alyvą pakeisti po 5-10 pirmų darbo valandų. Tai vadinamas variklio apiplovimas, gamybos metu susidariusių dulkių ir kitų nešvarumų pašalinimas. Pakeitus alyvą ekploatuoti prietaisą jau galime mažiausiai 100-150 darbo valandų, arba standartiniam naudotojui tai paprastai prilygsta vienam sezonui. Kaip pavyzdys gali būti žoliapjovė: naujai pakeičiame po 5-10 d. val., vėliau prieš kiekvieną naują sezoną, paprastai pavasarį prieš pirmą pjovimą. Todėl rekomenduojame iškart įsigyti alyvos dviems variklio užpildymams (pirmam užpildymui ir pakeitimui).Tulsana