KAPRO 883W 3D su laikikliu 3-360 Lazerinis nivelyras 28-883W

  • Prekės ženklas: KAPRO
  • Produkto kodas: 45143
  • Pasiekiamumas: Užsakoma prekė
  • Prekės nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio
  • Garantinės sąlygos
Availability: In Stock
  • 229.00€


KAPRO 883W 3D su laikikliu 3-360 Lazerinis nivelyras 28-883W

Tinkamas darbui su grindimis, gipso kartono, pakabinamų lubų, langų, durų montavimui ir pan. darbams.
Gumuotas korpusas, viena horizontali ir dvi vertikalios 360 laipsnių linijos, lazeris užsirakina norint pasižymėti kampus, susikalibravimas esant nuokrypiui iki 4 laipsnių.
Tikslumas 0,2mm/m
Veikimo atstumas:
Viduje iki 20m
Lauke su detektoriumi iki 60m
Gali būti naudojamas su 1/4" ir 5/8" stovu
Naudojimui reikalingi 2 AA tipo elementai
 
Lazerinis nivelyras Kapro ProLaser 3D 3x360 iš Tulsana.lt – tai tobuliausias šiai dienai gaminamas lazerinis gulsčiukas. Trys tarpusavyje statmenos plokštumos leidžia atlikti bet kokį sužymėjimą. Visos linijos šviečia 360° kampu ir idealiai tinka visiems statybiniams ir remonto darbams kaip patalpoje taip ir lauko sąlygomis.
 
Patogus žymėjimas. Nivelyras projektuoja tris plokštumas: vieną horizontalią liniją ir dvi vertikalias linijas, kurios yra statmenos viena kitai. Visos linijos apima 360° kampą ir užtikrina matomumą bet kokiam taške. Su Kapro 3D 3x360 iš Tulsana.lt daugiau nereikia sukinėti prietaiso, pakanka tik nustatyti nivelyrą reikalingame aukštyje. Įjungus vertikalias linijas gaunamos 90º kampu persikertančios plokštumos. Kiekvieną liniją galima išjungti ir palikti tik jums reikalingas projekcijas.
 
Tikslus išsilyginimas. Prietaisas išsilygina automatiškai. Kapro ProLaser 3D iš Tulsana.lt pasižymi dideliu tikslumu – jo paklaida yra tik 0,2 mm metrui.
 
Speciali atspari konstrukcija. Švytuoklinis mechanizmas yra maksimaliai atsparus smūgiams ir kritimams. Papildomas korpuso karkasas sumažina nivelyro išsibalansavimo galimybę iki minimo kritimo metu. Be to, ši konstrukcija leido žymiai sumažinti korpuso išmatavimus, lyginant su analogiškais matavimo prietaisais.
 
Darbas su imtuvu Kapro 28-894D. Lazerinis nivelyras turi specialų režimą darbui lauke ir esant ryškiam apšvietimui. Įjungus šį režimą nivelyro darbinis diapazonas padidėja nuo 20 iki 60 metrų.
 
Darbas kampu. Šitame režime galima pakreipti prietaisą bet kokiu kampu. Užtenka tik užfiksuoti švytuoklinį mechanizmą, pasukus įjungimo mygtuką į tarpinę padėtį tarp įjungimo ir išjungimo. Linijos bus projektuojamos reikiamu kampu. Ši funkcija gali būti naudinga, pavyzdžiui, montuojant laiptus.
 
Daugiafunkcinis tvirtinimas. Lazerinis nivelyras Kapro ProLaser 3D iš Tulsana.lt 3x360 gali būti tvirtinamas kaip prie trikojo 1/4‘‘ ar 5/8‘‘ sriegiu. Vienas sriegis yra ant lazerinio nivelyro, kitas – ant daugiafunkcinio, magnetinio tvirtinimo. Uždėjus nivelyrą ant pasukamo tvirtinimo,  jį galima sukti 360° kampu. Daugiafunkcinis tvirtinimas taip pat turi tikslaus kampo nustatymo varžtus, kurių pagalba galima labai tiksliai keisti kampą. Maksimalus tikslaus nustatymo kampas: ±10° nuo pirminės padėties.
 
Komplektacija Set: Lazerinis nivelyras, lagaminas, magnetinis tvirtinimas, magnetinis taikinys, 4 AA tipo elementai, įkraunamas ličio akumuliatorius ir kroviklis.Tulsana