akcijos_minimalus_kiekis_sandely =
stock = 6

ADA COSMO 150 Video Lazerinis atstumo matuoklis A00475

  • Prekės ženklas: ADA
  • Produkto kodas: 35194
  • Pasiekiamumas: Yra sandelyje
  • Prekės nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio
  • Garantinės sąlygos
  • Prekės kaina fizinėje parduotuvėse gali skirtis

Availability: In Stock
  • 269.00€


ADA COSMO 150 Video Lazerinis atstumo matuoklis A00475

Lazerinis atstumo matuoklis ADA Cosmo 150 Video

Modelis:   Cosmo 150 Video

Gamintojas:   ADA Instruments

Artikulas:   A00475

Darbo diapazonas    0.05 iki 150 m

Tikslumas    ±1.5 mm

Nuolydžio matavimo diapazonas   ± 90°

Nuolydžio daviklio tikslumas    ± 0.3°

Duomenų perdavimas  Bluetooth

Skaitmeninis vizyras     Skaitmeninis trigubas didinimas 

Minimalus matavimo vienetas  1 mm

Lazerio klasė  2

Lazerio tipas  620-690 nm, <1 mW

Automatinis išsijungimas  po180 sek

Baterija  2хAA /1.5V

Išmatavimai         137х52х28mm

Svoris   150 g

Lazerinis atstumo matuoklis ADA COSMO 150 Video – tai naujiena profesionalių lazerinių atstumo matuoklių rinkoje. Unikalus skaitmeninio vizyro ir 360° nuolydžio daviklio derinys leidžia atlikti tokius matavimus, kurių neįmanoma padaryti įprastų lazerinių matuoklių pagalba.

Paprastas ir tikslus taikymas – vizyras su trigubu didinimu. Įmontuotas skaitmeninis vizyras leidžia atstumo matuokliui ADA COSMO 150 Video atlikti visiškai tikslius matavimus net esant nepalankioms apšvietimo sąlygoms. Tai yra svarbiausias privalumas, dirbant lauke ir šviečiant saulei. Net jei raudonas lazerio taškas jau nėra matomas plika akimi, stebint ekrane galima tiksliai nutaikyti lazerinį atstumų matuoklį į reikiamą vietą.

Tikslumas ir atstumas. Lazerinis atstumo matuoklis ADA COSMO 150 Video skirtas didelių atstumų matavimui – jis puikiai ir tiksliai atlieka matavimus iki 150 m atstumu. Matavimo paklaida yra ne didesnė už ±1,5 mm.

Pakrypusių objektų matavimas. Naudojant šią funkciją ADA COSMO 150 Video gali, pavyzdžiui, nustatyti namo stogo nuolydžio kampą. Tam reikia atlikti tris matavimus ir ADA COSMO 150 Video tuoj pat nustatys nuolydį. Taip pat yra atvaizduojama papildoma informacija: trapecijos plotas.

Įmontuotas nuolydžio daviklis 360°. Lazerinis atstumo matuoklis ADA COSMO 150 Video turi nuolydžio daviklį 360°. Išmatuotų atstumo ir nuolydžio kombinacijos dėka galima absoliučiai tiksliai ir labai paprastai nustatyti horizontalų atstumą – net per kliūtis. Arba tiesiog nustatyti bet kokios plokštumos nuolydį, naudojant ADA COSMO 150 Video kaip skaitmeninį gulsčiuką. Lazerinį atstumo matuoklį ADA COSMO 150 Video galima sumontuoti ant stovo.

„Dažytojo“ funkcija. Šios funkcijos dėka galima nustyti visų patalpos sienų plotą, neužrašant tarpinių rezultatų. Pavyzdžiui, siekiant apskaičiuoti medžiagų kiekį arba apdailos darbų kainą. Vieną kartą išmatavus sienos aukštį, užtenka tik išmatuoti visų sienų ilgius. Bendrą plotą ADA COSMO 150 Video apskaičiuos automatiškai.

Vienodų atkarpų sužymėjimas. Lazerinis atstumo matuoklis ADA COSMO 150 Video gali atmatuoti vienodas atkarpas, kurių ilgis nustatomas iš anksto. Ši funkcija yra patogi, pavyzdžiui, montuojant tvoros stulpus vienodu atstumu. Užtenka tik nustatyti atstumą tarp dviejų gretimų stulpų ir pradėti matavimus nuo pirminio taško. Priartėjus prie sekančios stulpo montavimo vietos, pasigirs garso signalas.

Duomenų perdavimas per Bluetooth. ADA COSMO 150 Video greitai ir patogiai perduoda matavimų duomenis įmontuoto Bluetooth pagalba.

Lazerinis atstumo matuoklis ADA COSMO 150 Video – tai puikus pasirinkimas darbams ne patalpoje. Jums garantuojami greiti ir tikslūs didelių atstumų matavimai.

Komplektacija:

Lazerinis atstumų matuoklis

Baterijos

DėklasTulsana