akcijos_minimalus_kiekis_sandely =
stock = 8

ADA COSMO MINI 40 Lazerinis atstumo matuoklis A00490

  • Prekės ženklas: ADA
  • Produkto kodas: 52990
  • Pasiekiamumas: Yra sandelyje
  • Prekės nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio
  • Garantinės sąlygos
  • Prekės kaina fizinėje parduotuvėse gali skirtis

Availability: In Stock
  • 52.00€

Sblizingas

ADA COSMO MINI 40 Lazerinis atstumo matuoklis A00490

Darbo diapazonas

0,05 iki 40 m

Tikslumas

±2.0 mm

Lazerio klasė, bangos ilgis, galingumas

2, 635 nm, <1mW

Apsauga nuo dulkių ir drėgmės

IP54

Darbinė temperatūra         

-0°С...+40°С

Maitinimas

2хAAA 1.5В

Funkcijos

atstumų matavimas, trekingas, plotas, tūris, sudėtis / atimtis, matavimas pagal Pitagorą (2 taškai)

Išmatavimai

107х38х24 mm

Svoris

120 g

Lazerinis atstumo matuoklis ADA Cosmo Mini 40 – tai naujas kompaktiškas ir patogus atstumo matuoklis, kuris skirtas atstumų iki 40 metrų matavimui. Tai optimalus Cosmo serijos modelis, kuris turi minimalų funkcijų rinkinį.

Tikslumas ir atstumas. Lazerinis atstumo matuoklis Ada Cosmo Mini 40 skitas matavimams iki 40 metrų tiek patalpoje, tiek lauko sąlygomis. Matavimo paklaida ±2,0 mm.

Paprastas valdymas. Visi matavimai atliekami keturių mygtukų pagalba. Pirmas mygtukas – matavimas (jis taip pat įjungia prietaisą ir leidžia pereiti į nepertraukiamo matavimo režimą). Antras mygtukas – funkcijų pasirinkimas (ploto, tūrio matavimas, matavimai “pagal Pitagorą”). Trečias mygtukas – sudėtis ir atimtis. Ketvirtas – atšaukimas ir išjungimas.

Optimalus funkcijų rinkinys. Ada Cosmo Mini 40 atlieka visas reikalingiausias funkcijas: atstumo matavimas, nepertraukiamas matavimas, ploto ir tūrio apskaičiavimas, rezultatų sudėtis ir atimtis. Nepasiekiamus atstumus (aukšti objektai ar atstumai su kliūtimi) galima išmatuoti „pagal Pitagorą“.

Ryškus ekranas. 3-jų eilučių juodas ekranas su nuolatiniu apšvietimu yra labai patogus ir leidžia dirbti bet kokiu paros laiku. Balti skaičiai yra gerai matomi esant bet kokiam apšvietimui. Apatinėje eilutėje dideliais skaičiais atvaizduojamas gautas rezultatas. Viršutinėse eilutėse mažesnio dydžio skaičiais atvaizduojamos prieš tai buvusios reikšmės.

Matavimo vieneto (ft/m) ir atskaitos taško pasirinkimas. Kai prietaisas yra išjungtas, paspauskite ir ilgiau 7 sek. palaikykite įjungimo mygtuką. Pasirinkti matavimo vienetai (ft/m) bus atvaizduoti ekrane. Jei reikia, galima pakeisti atskaitos tašką: priekinė arba galinė atstumo matuoklio plokštuma.

Automatinis išsijungimas. Siekiant taupyti baterijų įkrovimo lygį, prietaisas po 60 sekundžių automatiškai išjungia ekrano apšvietimą (jei neatliekami jokie veiksmai). Po 180 sekundžių prietaisas pilnai išsijungs.

Kompaktiškas ir tikslus. Savo kompaktiškos ir ergonomiškos konstrukcijos su guminiais intarpais dėka, Ada Cosmo Mini 40 labai patogiai guli rankoje. Prietaisas yra labai lengvas, tik 120 gramų, jis telpa į bet kokią kišenę. Sustiprinta apsauga nuo smūgių kritimo metu. Apsauga nuo vandens ir dulkių IP54.

Lazerinis atstumų matuoklis ADA COSMO Mini 40 puikiai tinka darbams tiek patalpoje, tiek išorėje. Šis prietaisas lengvai pakeis įprastą ruletę bet kokiam meistrui. Tai kompaktiškas, lengvas ir patikimas įrankis statyboms ir namų ūkiui.Tulsana