akcijos_minimalus_kiekis_sandely =
stock = 4

ADA COSMO MINI Lazerinis atstumo matuoklis A00410b iki 30m

  • Prekės ženklas: ADA
  • Produkto kodas: 64686
  • Pasiekiamumas: Yra sandelyje
  • Prekės nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio
  • Garantinės sąlygos
  • Prekės kaina fizinėje parduotuvėse gali skirtis

Availability: In Stock
  • 45.00€

Sblizingas

ADA COSMO MINI Lazerinis atstumo matuoklis A00410b iki 30m

Darbo diapazonas

0.05 iki 30 m

Tikslumas

±3.0 mm

Lazerio klasė, bangos ilgis, galingumas

2, 635 nm, <1mW

Apsauga nuo dulkių ir drėgmės

IP54

Darbinė temperatūra

-0°С...+40°С

Maitinimas

2хААА 1.5V

Svoris

110 g

Išmatavimai

107х38х24 mm

Funkcijos

Atstumų matavimas, plotas, tūris, matavimai pagal Pitagorą (2 taškai)

Lazerinis atstumo matuoklis ADA Cosmo Mini – tai naujas kompaktiškas ir patogus atstumo matuoklis, kuris skirtas atstumų iki 30 metrų matavimui patalpose. Matavimo paklaida ±3,0 mm. Tai mažiausias serijos Cosmo modelis, kuris turi minimalų funkcijų rinkinį.

Paprastas valdymas. Visi matavimai atliekami trijų mygtukų pagalba. Pirmas mygtukas – matavimas (jis taip pat įjungia prietaisą ir leidžia pereiti į nepertraukiamą matavimą). Antras mygtukas – funkcijų pasirinkimas (ploto, tūrio matavimas, matavimai “pagal Pitogorą”). Trečias mygtukas – atšaukimas ir išjungimas.

Optimalus funkcijų rinkinys. Nepaisant to, kad lazerinis atstumo matuoklis Ada Cosmo Mini turi labai mažus išmatavimus ir pasižymi savo paprastumu, jis atlieka visas reikalingiausias funkcijas. ADA COSMO Mini gali apskaičiuoti plotą ir tūrį. Nepasiekiamus atstumus (aukšti objektai ar atstumai su kliūtimi) galima išmatuoti „pagal Pitagorą“.

Automatinis išsijungimas. Siekiant taupyti baterijų įkrovimo lygį, prietaisas po 60 sekundžių automatiškai išjungia ekrano apšvietimą (jei neatliekami jokie veiksmai). Po 180 sekundžių prietaisas pilnai išsijungs.

Lengvai skaitomas ekranas. 2-jų eilučių ekranas su nuolatiniu apšvietimu yra patogus dirbant bet kokiu paros laiku ir esant bet kokiam apšvietimui. Apatinėje eilutėje dideliais skaitmenimis atvaizduojamas gautas rezultatas. Viršutinėje eilutėje mažesniais skaitmenimis rodomas prieš tai buvęs matavimas.

Nedidelis ir patogus. Savo kompaktiškos ir ergonomiškos konstrukcijos su guminiais intarpais dėka, Ada Cosmo Mini labai patogiai guli rankoje. Prietaisas yra labai lengvas, tik 120 gramų, jis telpa į bet kokią kišenę. Sustiprinta apsauga nuo smūgių kritimo metu.

Lazerinis atstumų matuoklis ADA COSMO Mini puikiai tinka darbams tiek patalpoje, tiek išorėje. Šis prietaisas lengvai pakeis įprastą ruletę bet kokiam meistrui. Tai kompaktiškas, lengvas ir patikimas įrankis statyboms ir namų ūkiui.

Komplektacija:

Atstumo matuoklis
BaterijosTulsana